Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
kamieniarstwo
Artykuły i Analizy
Newsletter
Jeśli chcesz otrzymywać informację podaj swój adres email:

Nowy Kamieniarz


Nowy Kamieniarz to czasopismo stworzone dla branży kamieniarskiej. Wydawane w cyklu dwumiesięcznym w atrakcyjnej szacie graficznej stanowi dla kamieniarzy podstawowe źródło informacji o branży i nowinkach technologicznych. Swoim zasięgiem obejmujemy większość czynnie działających zakładów kamieniarskich w Polsce. Bezpłatna wysyłka czasopisma na ponad 5000 adresów kontrolowana jest przez niezależną instytucję ZDKP, której jesteśmy członkiem.

W każdym numerze poruszamy szereg ciekawych tematów, które cieszą się dużym zainteresowaniem czytelników. Zespół specjalistów i dziennikarzy stale współpracujących z redakcją to prawie 20 osób na terenie całej Polski, kilku krajów Europejskich oraz Brazylii gdzie nawiązaliśmy współpracę ze stałym korespondentem. Branża kamienia naturalnego, choć wydaje się niszowa to jej zasięg jest absolutnie globalny. Dzięki szeregowi wykwalifikowanych specjalistów i dziennikarzy nasze czasopismo jest źródłem nowinek i ciekawych informacji z całego świata.

Polska branża kamieniarska wciąż dynamicznie się rozwija i nadrabia dekady stracone dla rozwoju w okresie komunizmu. Nowy Kamieniarz stara się być medium wspierającym i przyśpieszającym ten rozwój.
Zachęcamy do lektury i prenumeraty wszystkich pracujących z kamieniem naturalnym.