Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Blaty kuchenne


blaty kuchennePrzy urządzaniu kuchni należy wziąć po uwagę kilka ważnych czynników: projekt, wzór, kolor oraz rodzaj materiału. Następnie dobrze jest też wybrać dobry blat kuchenny, ponieważ będzie on najbardziej eksploatowany ze wszystkich mebli kuchennych. Musi być trwały, odporny na wilgoć, uszkodzenia i jednocześnie powinien współgrać z całą resztą mebli. Do wyboru mamy kilka rodzajów blatu kuchennego od dobrego i taniego laminatu do równie dobrego, ale także drogich blatów kompozytowych. Blaty wykonane z laminatu mają tą zaletę, że można uzyskać ciekawy kolor, wzór a jednocześni jest on odporny na działania zewnętrzne. Blaty kuchenne drewniane mają też swój urok naturalny wygląd oraz ciepło w dotyku oraz możliwość ponownego odnowienia blatu. Następnym rodzajem są blaty kompozytowe, dużo droższe w zakupie od poprzednio omawianych jest to tak naprawdę jedyna ich wada. Ostatnim rodzajem są blaty z kamienia naturalnego. Są one najbardziej trwałe, odporne na zarysowania. Jednocześnie mają one bardzo dużą wagę za 1 m2 nawet do 100 kg. Wybór jest duży także przed kupującymi ciężkie zadanie.

kamieniarstwo

blaty kuchenne

nagrobki


rynekkamienia.pl
2017-04-28
USD
S: 3,8485
K: 3,9263
CHF
S: 3,8649
K: 3,9429
EUR
S: 4,1808
K: 4,2652

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)