Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Blaty kuchenne


blaty kuchennePrzy urządzaniu kuchni należy wziąć po uwagę kilka ważnych czynników: projekt, wzór, kolor oraz rodzaj materiału. Następnie dobrze jest też wybrać dobry blat kuchenny, ponieważ będzie on najbardziej eksploatowany ze wszystkich mebli kuchennych. Musi być trwały, odporny na wilgoć, uszkodzenia i jednocześnie powinien współgrać z całą resztą mebli. Do wyboru mamy kilka rodzajów blatu kuchennego od dobrego i taniego laminatu do równie dobrego, ale także drogich blatów kompozytowych. Blaty wykonane z laminatu mają tą zaletę, że można uzyskać ciekawy kolor, wzór a jednocześni jest on odporny na działania zewnętrzne. Blaty kuchenne drewniane mają też swój urok naturalny wygląd oraz ciepło w dotyku oraz możliwość ponownego odnowienia blatu. Następnym rodzajem są blaty kompozytowe, dużo droższe w zakupie od poprzednio omawianych jest to tak naprawdę jedyna ich wada. Ostatnim rodzajem są blaty z kamienia naturalnego. Są one najbardziej trwałe, odporne na zarysowania. Jednocześnie mają one bardzo dużą wagę za 1 m2 nawet do 100 kg. Wybór jest duży także przed kupującymi ciężkie zadanie.

kamieniarstwo

blaty kuchenne

nagrobki


rynekkamienia.pl
2018-09-21
USD
S: 3,6195
K: 3,6927
CHF
S: 3,7679
K: 3,8441
EUR
S: 4,2553
K: 4,3413

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl