Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


„Projektowanie w kamieniu” z nowym sponsorem

„Projektowanie w kamieniu” z nowym sponsorem

Firma Rogala zainwestowała w projekt edukacyjny dla studentów.

Rozpoczęliśmy przygotowania do drugiej edycji konkursu „Projektowanie w kamieniu”. Udział w sponsorowaniu tego przedsięwzięcia weźmie firma Rogala z Przyłęku. - „Projektowanie w kamieniu” to inwestowanie w przyszłość branży, a przede wszystkim firmy. Konkurs to także inwestowanie w innowacje. Mamy nadzieję, że któryś ze zrealizowanych projektów stanie się kiedyś produktem, na który będzie duże zapotrzebowanie rynku – tłumaczy decyzję Karol Rogala.

Projektowanie w Kamieniu to rodzaj projektu edukacyjnego dla studentów uczelni artystycznych. Jego celem jest otwarcie przedsiębiorstw z branży kamieniarskiej na nowoczesny biznes. Z drugiej strony ma on zmieniać wizerunek kamieniarstwa funkcjonujący poza branżą. Pokazać, że kamień to nie tylko nagrobki, a przede wszystkim bardzo różnorodny materiał budowlany i dekoracyjny.

Efekty pierwszej edycji konkursu można było zobaczyć podczas wystawy, która miała premierę podczas listopadowych targów Kamień-Stone w Poznaniu, a następnie została pokazana na targach Budma.

Jak zauważa Karol Rogala: konkurs ma także inny wymierny w skutkach wymiar. W chwili obecnej uczniowie nie zostaną naszymi klientami, ale za kilka lat, po skończeniu nauki będą dobrze zaznajomieni z rynkiem kamieniarskim i bez trudu odnajdą nas, jako solidnego partnera do współpracy. Konkurs to inwestycja długoterminowa, ale przy zachowaniu pewnych zasad jest to opłacalna inwestycja.

/ach/
Foto: Wystawa podczas targów Kamień-Stone

Zobacz także:
Projektowanie w kamieniu

Projekt: Płytka
Projekt: Abecadło
Projekt: Umywalka z otoczaka
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-04-07
USD
S: 4,1793
K: 4,2637
CHF
S: 4,2741
K: 4,3605
EUR
S: 4,5145
K: 4,6057