Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Turcy kuszą targami Marble

Turcy kuszą targami Marble

Grupa polskich kamieniarzy skorzysta z zaproszenia gospodarzy targów Marble w Izmirze.

Siedemnastoosobowa delegacja z Polski weźmie udział w organizowanym przez Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej oraz Izmir Fair Services Culture and Art Affairs Trade, wyjeździe do Turcji na targi kamieniarskie w Izmirze.

Targi odbędą się od 23 do 26 marca. Zaproszenie wystosowała strona turecka, która zobowiązała się do pokrycia części kosztów wyjazdu. Poza wizytą na targach planowane są także spotkania biznesowe z tureckim partnerami.

Wystawa w Izmirze to największe targi kamieniarskie w Azji Mniejszej. Tureckie marmury (kraj posiada blisko 33 proc. światowych zasobów tych skał) nie należą jeszcze do najpopularniejszych materiałów na naszym rynku. Jednak licząca setki pozycji lista oferowanych przez tamtejsze zakłady kamienia, głównie marmurów, trawertynów, wapieni i onyksów, oraz pełnej gamy wyrobów gotowych to doskonały powód do odwiedzenia targów.

W zeszłorocznej edycji Marble udział wzięło 1146 wystawców, w tym 262 firmy spoza Turcji reprezentowane przez 35 krajów.

Jest jeszcze szansa na skorzystanie z zaproszenia. Zainteresowani wyjazdem powinni niezwłocznie skontaktować się z Tomaszem Żółkiewiczem, członkiem zarządu ZPBK.

Foto: d.młynarczyk
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-06-04
USD
S: 3,8940
K: 3,9726
CHF
S: 4,0452
K: 4,1270
EUR
S: 4,3671
K: 4,4553