Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


WONASA na targach Kamień - Stone

WONASA na targach Kamień - Stone

Powołane niedawno Światowe Stowarzyszenie Kamienia Naturalnego podczas targów Kamień-Stone w Poznaniu przedstawi swoje cele statutowe.

W październiku podczas targów Marmomacc nastąpiła pierwsza oficjalna prezentacja nowo powstałego Światowego Stowarzyszenia Kamienia Naturalnego (World Natural Stone Association- WONASA).

Jest o pierwsza organizacja kamieniarska, która ma zrzeszać firmy i promować kamień naturalny w skali całego świata. Wśród 10 członków-założycieli znalazły się osoby, firmy i organizacje z m.in. Indii, Włoch, Rosji, Egiptu i Brazylii. Przewodniczącym został pochodzący z Indii R. Veeramaani, jednocześnie przewodniczący All India Granites & Stone Association.- Nie jest to w jakimkolwiek aspekcie związek, który miałby być konkurencją dla już istniejących zrzeszeń lokalnych jak np. działający w Polsce Związek Pracodawców Branży Kamieniarskiej czy w Europie- Eurorock – pisze w komunikacie prasowym R. Veeramaani.

Zadania i cele WONASA zostaną przedstawione podczas konferencji prasowej w trakcie pierwszego dnia targów Kamień- Stone 2010 w Poznaniu. W programie spotkania przewidziano także dwa wystąpienia: Dlaczego kamień naturalny jest najlepszym wyborem? oraz Dlaczego zapotrzebowanie na kamień naturalny musi w Polsce rosnąć?. Wystąpienia będą tłumaczone na język polski.

Konferencja odbędzie się 10 listopada o godz. 16.00 w pawilonie 14B w sali A.

Foto: Założyciele World Natural Stone Association/ Szymon Paź
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2019-11-17
USD
S: 3,8601
K: 3,9381
CHF
S: 3,9022
K: 3,9810
EUR
S: 4,2465
K: 4,3323