Serwis


Mozaika, sztuka dekoracji

Mozaika, sztuka dekoracji

Poniedziałek, 04 października 2010, 15:30
Wystawa mozaiki artystycznej.




W piątek 1 października odbył się wernisaż pierwszej w Polsce wystawy mozaiki artystycznej. To wydarzenie miało miejsce w Łasku niedaleko Łodzi.



Wystawę zorganizował Łaski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Polskich Artystów Mozaiki SPartM. Projekty będzie można oglądać do końca października.





- Cała ta wystawa to nasz pionierski projekt, który ma na celu propagowanie sztuki mozaikowej w Polsce. Chcemy pokazać ludziom, że mozaika to nie tylko kwadratowe, mini kafelki, czy proste kosteczki kamienne dostępnie w Castoramie. Mozaika artystyczna to coś więcej, co można było zaobserwować i nadal można na naszej wystawie - podsumował wydarzenie Lubosz Karwat, przewodniczący SPartM.

Zobacz także: Kamienne obrazy





Dodaj komentarz na Facebooku

2012-05-18
USD
S: 3,3912
K: 3,4598
CHF
S: 3,5834
K: 3,6558
EUR
S: 4,3038
K: 4,3908
Najnowszy numer dostępny ONLINE

Kalendarium

Verona Stone Forum

Verona Stone Forum

W dniach 17 - 19 maja firmy i organizacje kamieniarskie z okolic Werony zapraszają na panel dyskusyjny


(Środa, 25 kwietnia 2012, 10:10)
Zapowiedzi Relacje

Targi

Carrara Marmotec

Carrara Marmotec

Carrara, Włochy, 23 – 26 maj 2012 r.
Organizator: CarraraFiere Srl
www.carraramarmotec.com


(Czwartek, 05 stycznia 2012, 12:09)