Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Stone+tec

Stone+tec

Sobota, 27 maja 2017, 18:00
Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com
440 wystawców, 15 tys. zwiedzających (dane z 2015 r.)

Największe targi kamienia w Niemczech. Dawniej równie ważne jak Marmomacc, przedstawiały przede wszystkim ofertę producentów maszyn i narzędzi. Obecnie dużą część zajmują stoiska firm oferujących gotowe produkty z kamienia. Uczestnictwo w targach to podstawa do wejścia na rynek kamieniarski naszych zachodnich sąsiadów lub podkreślenia swojej obecności, stąd też obecność wśród wystawców polskich firm działających tamtejszym rynku. Stosunkowo niewielka odległość Norymbergi od granicy powoduje, że targi odwiedza liczna grupa Polaków. Aby wykorzystać w pełni udział w targach Stone+tec konieczna jest znajomość języka niemieckiego.

Informacje praktyczne:
Dojazd samochodem z Wrocławia ok. 5 godz.
Przelot samolotem z Warszawy ok. 2 godzin (ceny od 500 zł)
Pociągiem – połączenie dzienne z przesiadką w Berlinie (cena ok. 400 zł)
Autokarem – połączenia rejsowe z różnych miast w Polsce, w zależności od firmy przewożącej podróż w obie strony kosztuje od ok. 400 zł.
Koszt hotelu: 100 – 150 euro za noc (2os., hotel ***)
Obiad na targach: ok. 20 euro/ os.
Kolacja na mieście: ok. 30 euro/ os.
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-06-25
USD
S: 3,6679
K: 3,7419
CHF
S: 3,7048
K: 3,7796
EUR
S: 4,2732
K: 4,3596

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl