Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Celma Tools zmienia właściciela

Celma Tools zmienia właściciela

Grupa kapitałowa Complex za 3,6 mln złotych kupiła od Agencji Rozwoju Przemysłu 100 proc. akcji w firmie Celma Tools.

Na początku lipca Complex podpisał z Agencją Rozwoju Przemysłu warunkową umowę kupna 80 proc. w kapitale zakładowym spółki Elektromaszynowe-Elektronarzędzia CELMA S.A za 2,54 mln zł oraz 100 proc. spółki Celma Tools za 3,66 mln zł.

Warunkiem dopełnienia umowy było uzyskanie uchwały Walnego Zgromadzenia ARP, wyrażającego zgodę na zbycie akcji w spółkach. 20 lipca warunek ten został spełniony.

Produkcja elektronarzędzi pod marką Celma w Goleszowie koło Cieszyna istnieje polskim rynku od końca lat pięćdziesiątych.

Spółka handlowa Celma Tools S.A została powołana w 2001 roku przez Agencję Rozwoju Przemysłu. Głównym zadaniem firmy było kontynuowanie produkcji i sprzedaży elektronarzędzi.

/ach/Tagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-06-25
USD
S: 3,6679
K: 3,7419
CHF
S: 3,7048
K: 3,7796
EUR
S: 4,2732
K: 4,3596

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl