Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Producent granitobruku laureatem Polskiego Sukcesu

Producent granitobruku laureatem Polskiego Sukcesu

Statuetkę Lidera Polskiego Sukcesu za mozaikę kamienną granitobruk otrzymała firma kamieniarska „Lastrico” z Polic.

To nie pierwsze wyróżnienie dla firmy Jana Ziętka. Już dwukrotnie otrzymywał nagrodę Srebrnego i Złotego Orła Polskiego Sukcesu. W tym roku sięgnął po najwyższe wyróżnienie Lidera.

- W wymiarze osobistym ta nagroda jest dla mnie uhonorowaniem mojej działalności. Ponadto ma wymiar prestiżowy, który bezpośrednio przekłada się na wizerunek firmy – mówi Jan Ziętek.

Produkcja mozaik prowadzona jest na zakupionej w ubiegłym roku, na targach w Weronie, maszynie do wytwarzanie granitobruku z wykorzystaniem odpadu poprodukcyjnego. Wyrób został także nominowany do prestiżowego konkursu Teraz Polska.

Program Polski Sukces to ogólnopolski konkurs pod patronatem Ministerstwa Gospodarki promujący polskie firmy osiągające sukces gospodarczy. Jego celem jest pokazanie najlepszych przedsiębiorstw i przebiegu ich kariery będącej wynikiem własnych nakładów pracy, kreatywności i determinacji. Promocja zakończonych sukcesem przedsięwzięć ma z kolei służyć uaktywnianiu ducha przedsiębiorczości i przyczyniać się do stymulowania rozwoju społecznego.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Ogólnopolskie Forum Promocji Biznesu.

Wręczenie nagród odbędzie się dnia 16 czerwca w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

/ach/


REKLAMATagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2019-11-13
USD
S: 3,8432
K: 3,9208
CHF
S: 3,8635
K: 3,9415
EUR
S: 4,2330
K: 4,3186