Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Jesienne targi tylko w Poznaniu!

Jesienne targi tylko w Poznaniu!

RynekKamienia.pl i „nowy Kamieniarz” jako pierwsze poznały wyniki ostatecznych negocjacji pomiędzy Geoservice-Christi i Międzynarodowymi Targami Poznańskimi – jesienne targi kamieniarskie odbędą się w Poznaniu!
Rozmowy o współorganizacji targów kamieniarskich przez Geoservice-Christi i MTP trwały od dłuższego czasu. Niestety brak porozumienia spowodował, że w ubiegłym roku odbyły się dwie jesienne imprezy targowe, w Poznaniu i we Wrocławiu.

Przedstawiciele obu organizatorów zasiedli do rozmów po raz kolejny. Przedstawiona ponownie przez MTP propozycja współorganizacji jesiennych targów dla branży kamieniarskiej spotkała się tym razem z przychylnością Geoservice-Christi. Efektem będzie jedna impreza zorganizowana w nowoczesnych halach MTP.

- Międzynarodowe Targi Poznańskie cieszą się z zawartego porozumienia. Liczymy, że wspólnie zorganizujemy największe targi branży kamieniarskiej w Europie Środkowej - komentuje zawarcie umowy Marzena Przybył, dyrektor targów Stone w Międzynarodowych Targach Poznańskich.

- Kierując się mottem "Z tradycją w przyszłość" podjęliśmy decyzję o współorganizacji targów branży kamieniarskiej wspólnie z MTP. Dzięki zaangażowaniu obu stron udało się wypracować wspólną strategię działania na rzecz rozwoju targów. Wierzę, że dzięki połączeniu tradycji i renomy targów KAMIEŃ oraz marki i doskonałej infrastruktury Międzynarodowych Targów Poznańskich stworzymy całkowicie nową jakość, która w rezultacie umożliwi nam organizację największej imprezy branżowej w naszej części Europy - mówi RynkowiKamienia.pl Małgorzata Sołtys, prezes Geoservice-Christi.

Targi, organizowane na równych prawach przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i Geoservice-Christi, odbędą się na terenach MTP w Poznaniu w dniach 4 - 7 listopada br. pod nazwą "Kamień-Stone". Szczegółowe ustalenia dotyczące m.in. struktury organizacji i podziału obowiązków zostaną zawarte po targach Stone+tec w Norymberdze, gdzie obecni będą przedstawiciele obu firm. Jak powiedziała RynkowiKamienia.pl Marzena Przybył dzięki współorganizacji targów już w 2010 r. powierzchnia wystawiennicza netto powinna osiągnąć pułap 10 tys. m2.

Komentarze wystawców >>

/red./REKLAMATagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-12-13
USD
S: 3,7472
K: 3,8230
CHF
S: 3,7734
K: 3,8496
EUR
S: 4,2589
K: 4,3449

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie