Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


All of a Piece - kawałek po kawałku

All of a Piece - kawałek po kawałku

Oto kolejny przykład na to, że kamień może stać się częścią praktycznych przedmiotów na co dzień. All of a Piece to projekt projektantek tworzących w USA - Dany Cannam i Rachel Griffin. Wynik ich współpracy to minimalistyczny zestaw modułowych tac w wielorakiego wykorzystania: jako dekoracja, do podawania potraw i wina, do porządkowania czy eksponowania drobnych przedmiotów. 

Wieloczęściowy pakiet składa się z płaskiej tacy, płytkiej misy, świecznika i podstawki-deski i półokrągłych zakończeń. Elementy łączą się ze sobą na zasadzie "każdy z każdym" - wszystkie pasują do siebie, co pozwala na złożenie z nich całkiem sporej liczby kombinacji.

Tace w zestawie wykonane są z różnych materiałów, co także wpływa na końcowy wynik "miksowania". Do wyboru jest marmur, granit i drewno. Wszystkie elementy łączą się ze sobą za pomocą wbudowanych magnesów. Jedna z części zaopatrzona jest w dotykową lampkę ledową, która umieszczona pomiędzy modułami stanowi dodatkowy walor dekoracyjny.

All of a Piece, proj. Dana Cannam i Rachel Griffin, Earnest Studio
www.earnestly.org
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-21
USD
S: 3,6195
K: 3,6927
CHF
S: 3,7679
K: 3,8441
EUR
S: 4,2553
K: 4,3413

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl