Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Świąteczne prezenty z kamieniem

Świąteczne prezenty z kamieniem

Poszukiwania oryginalnych świątecznych prezentów często kończą się fiaskiem i pod choinką ląduje kolejna para skarpet z reniferem czy kubek z bałwankiem. A może tak podarować bliskiej osobie drobiazg z kamienia? Przeglądając internetowe sklepy można znaleźć sporo ciekawych przedmiotów zrobionych z kamienia lub z jego udziałem. Niewątpliwą zaletą takiego prezentu będzie jego oryginalność i nieprzemijające klasyczne piękno, jakie niesie w sobie.

Ręcznie wykonane klejnoty z elementami marmuru, labradorytu czy kwarcu, proste w formie. 
Złoto z labradorytem lub marmurem karraryjskim, Terrafique na etsy.com

Naszyjniki: połączenie mosiądzu z marmurem, kwarcytem lub labradorytem, Terrafique na etsy.com
 

Biżuteria ze strzegomskiego granitu dla wielbicieli polskiego kamienia. Niektóre zestawy tworzą ciekawe połączenia z innymi kamieniami. 

Zestaw naszyjnik i baransoleta - granit strzegomski z koralem, zbazaltu.com

Granitowy różaniec, bransoleta, zbazaltu.com

Ceniący najnowsze gadżety i nowinki związane ze sprzętem komputerowym docenią obudowy na komputer lub smartfon z połyskującego łupka. Ten lekki, ultranowoczesny produkt zachwyca: jest unikatowy, lekki i doskonale spełnia swoją funkcję ochronną.

Obudowy na smartfon iPhone, natursteinonline.de


Sporo propozycji oferuje kategoria "Wnętrze": od świeczników, przez wazy po genialne podkładki pod szklanki z białego marmuru w modnym heksagonalnym kształcie.


A może ciepla pościel w marmurkowym wzorze? 

White Marble Duvet Set, fancy.com
Granitowe serce, może służyć jako dekoracyjny detal lub przycisk do papieru, zbazaltu.comTagi:

Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-21
USD
S: 3,6195
K: 3,6927
CHF
S: 3,7679
K: 3,8441
EUR
S: 4,2553
K: 4,3413

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl