Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Perfekcyjne duety: Marmur i mosiądz

Perfekcyjne duety: Marmur i mosiądz

Istnieją takie zestawienia materiałów, które potrafią odkryć ich najpiękniejsze oblicza, wydobyć ich najbardziej wyraziste cechy.
Takim duetem jest marmur i mosiądz. Delikatność i niewinność np. białej Carrary rozkwita przy surowym, nieco "przybrudzonym" połysku mosiężnego dodatku. 
źródło: marthastewart.com
źródło: remodelista.com / Harriet Anstruther
źródło: Maddox Creative
źródło: Maddox Creative

Kropla ciepłego połysku na tle nieskazitelnej połaci kamienia podkreśla jego biel i szarości użylenia. Dodatki w postaci uchwytów, baterii umywalkowej czy ramy lustra nadają meblom, dodatkom i całej aranżacji elegancji i klasy. I to niekoniecznie w staromodnym stylu. Mosiądz i marmur doskonale odnajdują się w prostych, geometrycznych, nowoczesnych formach. 

źródło: decorpad.com
źródło: decorpad.com

To z pewnością jeden z gorętszych trendów we wnętrzarstwie. Warto w niego zainwestować, jak w każdy klasyczny, ponadczasowo elegancki motyw.

źródło: Harpers Bazaar
foto: Tamara Magel
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2018-09-21
USD
S: 3,6195
K: 3,6927
CHF
S: 3,7679
K: 3,8441
EUR
S: 4,2553
K: 4,3413

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl