Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Perfekcyjne duety: Marmur i mosiądz

Perfekcyjne duety: Marmur i mosiądz

Istnieją takie zestawienia materiałów, które potrafią odkryć ich najpiękniejsze oblicza, wydobyć ich najbardziej wyraziste cechy.
Takim duetem jest marmur i mosiądz. Delikatność i niewinność np. białej Carrary rozkwita przy surowym, nieco "przybrudzonym" połysku mosiężnego dodatku. 
źródło: marthastewart.com
źródło: remodelista.com / Harriet Anstruther
źródło: Maddox Creative
źródło: Maddox Creative

Kropla ciepłego połysku na tle nieskazitelnej połaci kamienia podkreśla jego biel i szarości użylenia. Dodatki w postaci uchwytów, baterii umywalkowej czy ramy lustra nadają meblom, dodatkom i całej aranżacji elegancji i klasy. I to niekoniecznie w staromodnym stylu. Mosiądz i marmur doskonale odnajdują się w prostych, geometrycznych, nowoczesnych formach. 

źródło: decorpad.com
źródło: decorpad.com

To z pewnością jeden z gorętszych trendów we wnętrzarstwie. Warto w niego zainwestować, jak w każdy klasyczny, ponadczasowo elegancki motyw.

źródło: Harpers Bazaar
foto: Tamara Magel
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2017-04-28
USD
S: 3,8485
K: 3,9263
CHF
S: 3,8649
K: 3,9429
EUR
S: 4,1808
K: 4,2652

Kalendarium

Arena Design

W dniach 14 – 17 marca 2017 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Arena Design – jedynego w Polsce miejsca spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu.

Zapowiedzi Relacje

Targi

Stone+tec

Stone+tec

Norymberga, Niemcy, 13-16 czerwca 2018 r.
Organizator: Nürnberg Messe,
www.stone-tec.com


(Sobota, 27 maja 2017, 18:00)