Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Wszystko taniej

Wszystko taniej

Promocja w hurtowniach Rogala

Firma Rogala, znany producent oraz importer płyt i płytek kamiennych, obniżyła ceny wszystkich posiadanych w ofercie produktów.W zależności od asortymentu ceny na produkty spadły o 10 – 20 proc. Dla przykładu cena popularnego granitu Yellow Pink w dużej płycie grubości 3 cm spadła o 13 proc.


Nowa hurtownia firmy Rogala w Wocławach koło Gdańska

Nowy, obowiązujący od 2 lipca cennik na produkty z pewnością ucieszy klientów firmy. Szczególnie w sytuacji permanentnego wzrostu cen produktów podstawowych oraz kosztów prowadzania działalności, z którymi mamy do czynienia w ostatnich kilkunastu miesiącach. Niższe ceny związane są usprawnieniem procesów logistycznych oraz zarządzania, dzięki zakończeniu budowy nowego składu w Wocławach koło Gdańska. Dzielimy się oszczędnościami z transportu i lepszej, bardziej ekonomicznej polityki logistycznej – podsumowuje Wojciech Rogala, dyrektor handlowy firmy. Przedstawiciele firmy zapewniają dodatkowo o utrzymaniu obowiązujących obecnie stawek rabatowych dla stałych klientów./mb/Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-06-06
USD
S: 3,8903
K: 3,9689
CHF
S: 4,0585
K: 4,1405
EUR
S: 4,3838
K: 4,4724