Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Salon Kamienia

Salon Kamienia

20 kwietnia w halach Targów Kielce rozpoczynają się wiosenne targi kamieniarskie

16 lat trwała historia targów Interkamień w Kielcach. Po ostatniej edycji, zarządzający zapowiadali zmiany formuły targów, nikt nie spodziewał się rezygnacji z tradycyjnej nazwy imprezy. Targi kamieniarskie, wpisane od kilku lat w termin targów Dom, Ogród i Ty oraz Twoje 4 Kąty, stały się teraz Salonem Kamienia - nazwa bardziej pasująca do pozostałych targów odbywających się w tym terminie.

Poprzednie wiosenne targi kamieniarskie w Kielcach dały nadzieję, na to, że impreza ta może się zmieniać. Liczna grupa branżowych wystawców, bardzo duża (ok. 20 tys.) liczba zwiedzających, atrakcyjne imprezy towarzyszące - zjazd Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej i konferencja "Kamień w budownictwie" dla branżystów oraz Arena Kamienia (organizowana przez "Nowego Kamieniarza" i Stowarzyszenie Polskich Artystów Mozaiki) dla zwiedzających. W tym roku organizatorzy zapraszają m.in. na kolejną edycję konferencji "Kamień w budownictwie".

Dołącz do nas na Facebooku!

Mniejsza w tym roku jest liczba wystawców z branży kamieniarskiej. Pojawiły się na niej już tradycyjnie firmy K&K Automatic Machines i Kopalnia Wapienia Morawica. Ważnym wystawcą jest z pewnością firma Mach Plus oferująca maszyny do obróbki kamienia produkcji włoskiej.

Salon kamienia potrwa od 20 do 22 kwietnia. Pierwszego dnia targi otwarte są w godzinach 12 - 18, w sobotę 10 - 18, a w niedzielę 9 - 17.
Więcej informacji na stronie targów.
/zap, fot.: waw/Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2020-06-06
USD
S: 3,8903
K: 3,9689
CHF
S: 4,0585
K: 4,1405
EUR
S: 4,3838
K: 4,4724