Serwis


Kamień i ogień

Kamień i ogień

Czwartek, 03 listopada 2011, 15:31
Outdoor’owa kolekcja od Stone Forest.

Granitowy stolik Vesta, pełniący jednocześnie rolę przenośnego kominka, stanowi element outdoor’owej kolekcji od Stone Forest. To idealny „mebel” do zapewnienia przyjemnej atmosfery w ogrodzie. Spędzanie czasu przy żywym ogniu ma w sobie moc terapeutyczną.





Blat stołu wykonano z obrabianego ręcznie szarego lub błękitnego granitu. Polerowana powierzchnia kontrastuje z surowymi krawędziami. Stolik osadzono na masywnych nogach wykonanych ze stali nierdzewnej. Całość utrzymana w industrialnym stylu, idealnie wpisuje się w nowoczesne adaptacje przestrzeni.



Projektanci współpracujący z firmą Stone Forest tworzą swoje meble jak rzeźby. Ręczna obróbka sprawia, że każdy element jest jedyny w swoim rodzaju.

Foto: Stone Forest




2012-02-23
USD
S: 3,1316
K: 3,1948
CHF
S: 3,4331
K: 3,5025
EUR
S: 4,1431
K: 4,2267
Najnowszy numer dostępny ONLINE

Kalendarium

15. Walny Zjazd ZPBK

15. Walny Zjazd ZPBK

Od 23 do 25 marca 2012 odbędzie się kolejny zjazd członków Związku Pracodawców Branży Kamieniarskiej.


(Wtorek, 17 stycznia 2012, 12:34)
Zapowiedzi Relacje

Targi

KievBuild/ Techno+Stone

KievBuild/ Techno+Stone

Kijów, Ukraina, 29 luty - 2 marzec 2012 r.
Organizator: Premier Expo (Ukraina), ITE Group Plc. (Wielka Brytania), GIMA (Niemcy), ITE Turkey (Turcja), TC&T S.R.L (Włochy)
www.kievbuild.com.ua


(Czwartek, 05 stycznia 2012, 12:30)

Prezentacja firm

Granimar
Lądek Zdrój