Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Serwis


Oferta RR Granity już dostępna w sieci

Oferta RR Granity już dostępna w sieci

Dystrybutor kamieni naturalnych RR Granity uruchomił sklep internetowy.

Zakupy on-line, z uwagi na wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy, zyskują coraz większe grono sympatyków. W nowym wirtualnym sklepie RR Granity w przystępny i szczegółowy sposób prezentowane są produkty firmy.

Sklep internetowy RR Granity posiada przejrzyste menu oraz intuicyjny panel przyspieszonego wyszukiwania, który usprawnia dotarcie do konkretnego produktu. W trosce o wygodę i oszczędność czasu klientów strona www.sklep-plytki.rrgranity.pl posiada czytelne sekcje tematyczne, umożliwiające zapoznanie się z dokładnymi informacjami na temat parametrów technicznych i kosztów dostawy marmurowych, granitowych oraz trawertynowych płytek RR Granity.

Po zalogowaniu klienci sklepu mają również możliwość monitorowania stanu realizacji swojego zamówienia. Ponadto zsynchronizowana bezpośrednio ze sklepem strona firmowa RR Granity udostępnia bogatą galerię zdjęć ilustrujących wykorzystanie kamiennych materiałów. Ciekawe aranżacje kuchni, łazienek, kominków, parapetów oraz posadzek mogą stanowić inspirację dla niezdecydowanych oraz przykład ciekawego zastosowania produktów dostępnych na www.sklep-plytki.rrgranity.pl.

Sklep internetowy RR Granity służyć ma przede wszystkim usprawnieniu komunikacji z prywatnymi inwestorami. Zapisanie się do newslettera umożliwi otrzymywanie drogą mailową informacji o nowych dostawach surowca i atrakcyjnych promocjach wybranych materiałów.

Foto: RR Granity
Zobacz również:


Komentarze:


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy


Dodaj komentarz na Facebooku

2019-11-18
USD
S: 3,8328
K: 3,9102
CHF
S: 3,8718
K: 3,9500
EUR
S: 4,2340
K: 4,3196