Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Wydawnictwo

Wydawnictwo SKIVAK PRESS istnieje na rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w publikacjach business-to-business.

Misją wydawnictwa jest wypełnianie niszy informacyjnej na rynku kamienia budowlanego. Tworząc ciekawe, praktyczne i merytorycznie wartościowe czasopisma i poradniki nie tylko dostarczmy wiedzę, udostępnimy przestrzeń do wymiany poglądów i przepływu informacji, ale także dajemy impuls do rozwoju branży kamienia naturalnego w Polsce.

Nasze publikacje zapewniają bieżący dostęp do informacji z branży, pozwalając czytelnikom na odkrywanie nowych możliwości, unowocześnianie przedsiębiorstw i podnoszenie samoświadomości na temat optymalizacji procesów produkcji i zarządzania.

Popularyzując wiedzę w zakresie stosowania kamiennych materiałów budowlanych i zaawansowanych technologii chcemy wspierać potencjał przemysłu kamienia naturalnego w Polsce.

Misję realizujemy poprzez skuteczne dotarcie z rzetelną wiedzą do wszystkich podmiotów na rynku. Nasze sztandarowe czasopismo „nowy Kamieniarz” wysyłamy do prenumeratorów nieodpłatnie. A internetowa platforma informacyjna Rynkekamienia.pl zapewnia nieograniczony dostęp do newsów z branży.

Wspieramy tworzenie etycznych i biznesowych standardów regulujących branżowy rynek prasowy. Jesteśmy członkami Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, która dostarcza obiektywnych i zweryfikowanych informacji o nakładach i rozpowszechnianiu tytułów prasowych.

W realizacji naszych celów kierujemy się:

Obiektywizmem: dostarczając niezależną prasę branżową zapewniamy doskonałe narzędzie, niezbędne w pracy wielu specjalistów.

Profesjonalizmem: wysoki poziom merytoryczny naszych publikacji osiągamy współpracując z cenionymi na rynku ekspertami i praktykami oraz z ośrodkami naukowymi i akademickimi.

Pasją: nasze publikacje tworzymy z entuzjazmem. Zapał do zdobywania informacji, poszukiwania newsów, doskonalenia warsztatu dziennikarskiego są widoczne w każdym wydanym przez nas materiale.

Szacunkiem: zależy nam na budowaniu dobrych i długotrwałych relacji z czytelnikami pracownikami i klientami, zgodne z najwyższymi standardami etycznymi i biznesowymi.


Kontakt:
SKIVAK PRESS s.c.
ul. Mazowiecka 21/1, 60-617 Poznań, Polska
telefon/fax: +48 (61) 66 29 870
telefon: +48 (61) 66 29 871
office@skivak.com
www.skivak.com


2018-12-13
USD
S: 3,7472
K: 3,8230
CHF
S: 3,7734
K: 3,8496
EUR
S: 4,2589
K: 4,3449

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie