Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Wydawnictwo

Wydawnictwo SKIVAK PRESS istnieje na rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w publikacjach business-to-business.

Misją wydawnictwa jest wypełnianie niszy informacyjnej na rynku kamienia budowlanego. Tworząc ciekawe, praktyczne i merytorycznie wartościowe czasopisma i poradniki nie tylko dostarczmy wiedzę, udostępnimy przestrzeń do wymiany poglądów i przepływu informacji, ale także dajemy impuls do rozwoju branży kamienia naturalnego w Polsce.

Nasze publikacje zapewniają bieżący dostęp do informacji z branży, pozwalając czytelnikom na odkrywanie nowych możliwości, unowocześnianie przedsiębiorstw i podnoszenie samoświadomości na temat optymalizacji procesów produkcji i zarządzania.

Popularyzując wiedzę w zakresie stosowania kamiennych materiałów budowlanych i zaawansowanych technologii chcemy wspierać potencjał przemysłu kamienia naturalnego w Polsce.

Misję realizujemy poprzez skuteczne dotarcie z rzetelną wiedzą do wszystkich podmiotów na rynku. Nasze sztandarowe czasopismo „nowy Kamieniarz” wysyłamy do prenumeratorów nieodpłatnie. A internetowa platforma informacyjna Rynkekamienia.pl zapewnia nieograniczony dostęp do newsów z branży.

Wspieramy tworzenie etycznych i biznesowych standardów regulujących branżowy rynek prasowy. Jesteśmy członkami Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, która dostarcza obiektywnych i zweryfikowanych informacji o nakładach i rozpowszechnianiu tytułów prasowych.

W realizacji naszych celów kierujemy się:

Obiektywizmem: dostarczając niezależną prasę branżową zapewniamy doskonałe narzędzie, niezbędne w pracy wielu specjalistów.

Profesjonalizmem: wysoki poziom merytoryczny naszych publikacji osiągamy współpracując z cenionymi na rynku ekspertami i praktykami oraz z ośrodkami naukowymi i akademickimi.

Pasją: nasze publikacje tworzymy z entuzjazmem. Zapał do zdobywania informacji, poszukiwania newsów, doskonalenia warsztatu dziennikarskiego są widoczne w każdym wydanym przez nas materiale.

Szacunkiem: zależy nam na budowaniu dobrych i długotrwałych relacji z czytelnikami pracownikami i klientami, zgodne z najwyższymi standardami etycznymi i biznesowymi.


Kontakt:
SKIVAK PRESS s.c.
ul. Mazowiecka 21/1, 60-617 Poznań, Polska
telefon/fax: +48 (61) 66 29 870
telefon: +48 (61) 66 29 871
office@skivak.com
www.skivak.com


2018-09-21
USD
S: 3,6195
K: 3,6927
CHF
S: 3,7679
K: 3,8441
EUR
S: 4,2553
K: 4,3413

Ogłoszenia

2017-04-19
Radom
2017-04-19
cała Polska

Dodaj ogłoszenie 
Zapowiedzi Relacje

Targi

Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2017

W dniach 22-25 listopada 2017 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE – kluczowe biznesowe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce. Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Wystawcy zaprezentują najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Targi będą miejscem pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać kamień. Obszerna arena prezentacji różnorodnego surowca z całego świata, spotkań, wystaw i szkoleń dla profesjonalistów.
Poznańskie Targi Branży Kamieniarskiej STONE adresowane są do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności – kamieniarzy i przedstawicieli branży budowlanej, architektów i projektantów. Infrastruktura Międzynarodowych Targów Poznańskich jest idealnie przystosowana do  prezentacji wielkogabarytowych materiałów i maszyn w ruchu.
Równolegle w tym samym czasie odbędą się Targi Branży Szklarskiej GLASS.

www.stone.mtp.pl